ADI-SOYADI GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ GÖREVDEN AYRILIŞ TARİHİ
Zeki AKYÜZ 1923 1924
Hasan Hamdi Bey(ARIKAN) 1933 -
Halit Bey 1940 1942
Ziya KASNAK 1942 1943
Mehmet Cemil AYTEMUR 1944 -
Sedat ERDOĞAN 1949 1951
Şefik ÜLKÜ 1951 -
Kazım PAMUK 1955 1956
Ahmet SIVASLIGİL 1956 1957
Şerafettin TÜRKMEN 1957 -
Erol YAVUZ 1960 1961
Mustafa GEDİK 1961 1962
Güngör ERDOGAN 1963 1964
Mustafa ATAK 1964 1966
Tevfik Yüksel ÖGE 1966 1967
Oğuz Kutsi AKHAN 1968 1969
İstemihan TALAY 1969 1970
Fahri BÜKTEL 1970 -
Günay KIZILSÜMER 1971 1971
Kutlu AKTAŞ 1971 1976
Bülent EĞRİBOZ 1976 1980
Arif AKIL 1980 1980
Şakir ÖZDİKİCİ 1981 1982
Sebahattin ERKUT 1982 1982
Ardahan TOTUK 31/11/1982 21.08.1983
C.Güven TAŞBAŞI(Kaymakam V.) 31/11/1983 21.08.1984
Azmi YEŞİL 07.09.1984 14.10.1986
Caner YILDIZ 31.10.1986 05.08.1988
Ali Yener ERÇİN 05.08.1988 18.08.1989
H.Hasan CAN (Kaymakam V.) 31.07.1989 19.01.1990
Mehmet SARICAN (Kaymakam V.) 05.09.1990 19.06.1992
Mustafa ÖZARSLAN 19.06.1992 22.08.1994
Hikmet AYDIN (Kaymakam V.) 13.09.1994 31.08.1995
Yavuz AKKOÇ 30.05.1995 17.08.1998
Mustafa YİĞİT 04.09.1998 07.10.2002
Aykut PEKMEZ 07.10.2002 27.09.2005
Bilal BOZDEMİR 07.10.2004 11.10.2007
İbrahim ÇENET 17.10.2007 18.08.2012
Abdulgani MAĞ 23.08.2012 02.08.2015
                        -- 02.08.2015 06.11.2016
Mustafa AKIN 24.12.2016 Halen Görevde